BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Konkurs wiedzy o historii Polski

W ramach realizowanego projektu: "Odkrywamy 60 Pomników Historii Polski. Integracja społeczna osób zagrożonych wykluczeniem w dostępie do kultury", który jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz środków własnych Fundacji Niewidomi na Tandemach zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Wystarczy rozwiązać test jednokrotnego wyboru i sprawdzić swoją wiedzę. Dla zwycięzców przewidywane są nagrody – specjalnie przygotowana na ten cel publikacja wydrukowana w piśmie punktowym Braille’a wraz z tyflografikami oraz druku powiększonym dla osób słabo widzących pt.: “60 Pomników Historii Polski Przewodnik po polskim dziedzictwie narodowym, dostępny dla osób niewidomych i słabowidzących”.

Konkurs odbywać się będzie w dniach od 1 listopada do 30 listopada 2015 r. Natomiast w terminie 1 grudnia do 10 grudnia 2015 r. zostaną ogłoszone wyniki konkursu oraz lista nagrodzonych laureatów.

Co należy zrobić:

  1. Wejść na stronę internetową: Konkurs wiedzy o historii Polski
  2. Odpowiedzieć na 67 pytań z zakresu wiedzy o historii Polski.

Życzymy miłej zabawy i powodzenia!

Kontakt

Justyna Rogowska tel.: 609 633 723,

e-mail: justyna.rogowska@niewidominatandemach.pl

Magdalena Ścibior
Prezes Fundacji Niewidomi na Tandemach
strona internetowa: niewidominatandemach.pl

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies