BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner promujący trzecią edycję Grantu na zdrowie

Konkurs Grant na zdrowie – III edycja – STARTUJEMY!

Gedeon Richter Polska oraz Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej z ogromną przyjemnością informuje, że III edycja Konkursu Grant na zdrowie właśnie wystartowała.

Obie poprzednie edycje Konkursu dowiodły, jak wiele potrzeb pozostaje jeszcze do zrealizowania w obszarze związanym ze zdrowiem kobiet. Zgłoszonych zostało wiele interesujących i bardzo ważnych projektów, których celem było budowanie świadomości pacjentek nt. profilaktyki, poprawy standardów w leczeniu i jakości ich życia. Udzielone granty umożliwią realizację tych inicjatyw, dlatego też  kontynuujemy inicjatywę Konkursu i organizujemy III jego edycję.

Przypominamy, że celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie organizacji pacjentów, które przygotują i zrealizują projekty w obszarze zdrowia kobiet.

W III edycji konkursu szczególną uwagę poświęcamy inicjatywom w obszarach ginekologii i endokrynologii, chorób układu krążenia lub centralnego układu nerwowego.

Nagrodą konkursową jest, podobnie jak poprzednio, wsparcie dwóch wyróżnionych podmiotów grantem w wysokości 20 000 PLN na realizację zwycięskiego projektu.

Ogólne założenia oraz przebieg Konkursu pozostają bez zmian.

Niniejszym ponownie i bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji konkursu „Grant na zdrowie – Gedeon Richter i Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej w służbie pacjentom”.

Podstawowe informacje

  • Do Konkursu można zgłosić maksymalnie dwie koncepcje możliwe do wdrożenia w 2023 roku.
  • Wypełnione wnioski zgłoszeniowe należy wysłać na adres: grantnazdrowie@grodzisk.rgnet.org
  • Ostatni dzień nadsyłania wniosków z koncepcją konkursową to 15 grudnia 2022 r. (czwartek).
  • Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród: 10 lutego 2023 r., w dniu obchodów Światowego Dnia Chorego.

Wszystkie szczegóły Konkursu oraz potrzebne formularze znajdziecie na stronie www.gedeonrichter.pl/grant-na-zdrowie-konkurs

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Marta Kulpa

Fundacja Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej
ul. Piękna 64A lok. 8
00-672 Warszawa
tel. +48 22 628 08 63

www.ippez.pl

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies