BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Konkurs Grant na zdrowie – II edycja – STARTUJEMY!

Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej oraz firma Gedeon Richter Polska z ogromną przyjemnością informują, że właśnie wystartowała II edycja Konkursu „Grant na zdrowie”.

Zeszłoroczny konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem – zgłoszone zostały aż 44 projekty, których celem było budowanie świadomości pacjentek nt. profilaktyki, poprawy standardów w leczeniu i jakości ich życia. Punktacja projektów złożonych w I edycji konkursu była bardzo wyrównana a poziom prawie wszystkich był bardzo wysoki. Dlatego zachęcamy organizacje, które złożyły wniosek w I edycji, a nie otrzymały nagrody, do ponownego złożenia tego samego lub podobnego projektu.

Nagrodą konkursową jest, podobnie jak w I edycji, wsparcie dwóch wyróżnionych podmiotów grantem w wysokości 20 000 PLN na realizację zwycięskiego projektu. Założenia oraz przebieg Konkursu pozostają bez zmian.

Niniejszym ponownie i bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji konkursu „Grant na zdrowie – Gedeon Richter i Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej w służbie pacjentom”.

Logotyp GRANT NA ZDROWIE

Podstawowe informacje

  • Do Konkursu można zgłosić maksymalnie dwie koncepcje możliwe do wdrożenia w 2022 roku.
  • Wypełnione wnioski zgłoszeniowe należy wysłać na adres: grantnazdrowie@grodzisk.rgnet.org
  • Ostatni dzień nadsyłania wniosków z koncepcją konkursową to 15 grudnia 2021 r. (środa).
  • Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród: 11 lutego 2022 r., podczas Światowego Dnia Chorego.

Wszystkie szczegóły Konkursu oraz potrzebne formularze znajdziecie Państwo na stronie https://www.gedeonrichter.pl/grant-na-zdrowie/

Fundacja Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej
ul. Piękna 64A lok. 8
00-672 Warszawa
tel. +48 22 628 08 63
www.ippez.pl

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies