BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat reklamujący Konferencje Sekson. Na różowym tle z prawej strony dwie splecione dłonie. z lewej na gorze logo konferencji - napisy sekson avalon. Poniżej data konferencji 2-3 października 2021 i miejsce : Warszawa oraz online.

Konferencja Sekson

W dniach 2-3 października 2021 r. w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie odbędzie się III edycja Konferencji Sekson, podczas której poruszone zostaną tematy seksualności i rodzicielstwa osób z niepełnosprawnością ruchową.

Organizatorzy przygotowali 20 wykładów, 9 warsztatów i projekcje filmowe.

Konferencja odbędzie się w wersji hybrydowej: stacjonarnie i online. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy. 

Link do formularza  rejestracyjnego oraz program konferencji dostępne są pod linkiem: www.bit.ly/III_konferencja

Organizowana przez Fundację Avalon  Konferencja Sekson jest pierwszym, realizowanym na taką skalę spotkaniem reprezentantów środowisk osób z niepełnosprawnością, seksuologów, ginekologów, fizjoterapeutów i psychologów, organizacji pozarządowych i instytucji pomocowych, poświęconym seksualności i rodzicielstwu osób z niepełnosprawnością ruchową.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies