BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący konferencję LubTech-Digital Health 2021

Konferencja LubTech-Digital Health 2021 – z tłum. PJM

Klaster Lubelska Medycyna - największy klaster medyczny w Polsce, zaprasza do udziału w konferencji dedykowanej cyfryzacji w obszarze medycyny i zdrowia - "LubTech-Digital Health 2021".

Konferencja odbędzie się już jutro – 8 września 2021 r., w Lubelskim Centrum Konferencyjnym (w formie hybrydowej). Konferencja będzie tłumaczona na język migowy.Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie, organizatorzy umożliwili bezpłatny udział online w konferencji poprzez otwartą transmisję na stronie: www.lubtech.lublin.eu. Na stronie znajduje się również aktualna agenda konferencji oraz opisy poszczególnych paneli i sylwetek prelegentów.

Konferencja poruszy najważniejsze zagadnienia związane z obszarem e-zdrowia, m.in. dotyczące projektów i działań w obszarze medycyny i zdrowia, które będą podejmowane w perspektywie najbliższych lat.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną kluczowe instytucje wspierające rozwój innowacji, realizowane i planowane projekty.
Omówiona zostanie również rola użytkownika końcowego, technologiczne, prawne, ekonomiczno-społeczne i etyczne bariery wdrożeń i komercjalizacji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w transmisji online.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies