BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat z tekstem: ZAPRASZAMY na KONCERT organizowany przez Rejon LUBLIN-CZECHÓW z okazji otwarcia BAZY RODZIN SZLACHETNEJ PACZKI I AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. KIEDY? 28 listopada 2015r. sobota godz. 17:30-20:00. GDZIE? Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie ul. Choiny 2. Kto? Soliści: Dawid Podgórski oraz Milena Kowalska. Zespoły: Ostatni gasi światło, Czapki z głów, Open Mind. Poniżej logo Szlachetnej Paczki oraz napis: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Koncert z okazji otwarcia „Bazy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości”

Już w najbliższą sobotę odbędzie się koncert z okazji otwarcia „Bazy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości”.

W ten szczególny sposób wolontariusze Rejonu Lublin-Czechów chcą znaleźć darczyńców, którzy poprzez pomoc potrzebującym rodzinom i dzieciakom zainspirują ich do wygrania swojego życia i zostania Bohaterem.

W sobotę 28 listopada w godzinach 17:30 – 20:00 na Auli Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie znajdującej się przy ulicy Choiny 2 w Lublinie odbędzie się koncert z okazji otwarcia „Bazy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości”. Wstęp wolny! 

Organizatorem wydarzenia są wolontariusze Rejonu Lublin-Czechów Szlachetnej Paczki.

Koncert może odbyć się dzięki współpracy z Fundacją Rozwoju Młodzieży, działającej przy WSSP. Na scenie wystąpią młode, obiecujące zespoły oraz soliści z Lublina i okolic. 

Celem koncertu będzie przedstawienie założeń i idei Szlachetnej Paczki oraz Akademii Przyszłości oraz zaproszenie darczyńców do udziału w projekcie.

Darczyńcą można zostać wybierając rodzinę z bazy na stronie www.szlachetnapaczka.pl i wspólnie ze znajomymi lub rodziną tworząc pomoc dla niej na finał, który odbędzie się w dniach 12-13 grudnia 2015 roku.

Baner ze strony internetowej szlachetna paczka. Tekst po lewej: POMAGAJ RODZINOM NA RÓŻNE SPOSOBY. Otrzymało pomoc 11 362. Czeka na pomoc 4 389. Na środku zdjęcie wielodzietnej rodziny w kolorze czarno-białym. Obok cztery zakładki: Wybieram rodzinę. Wpłacam na paczkę. Pomagam dzieciom. Skuś się.

Fundując Indeks Akademii Przyszłości darczyńcy wspomagają dzieci z długotrwałą porażką szkolną. Więcej na ten temat na stronie www.akademiaprzyszlosci.org.pl

Baner ze strony internetowej akademia przyszłości. Tekst po lewej: POMÓŻ DZIECIOM. Wybranych dzieci 644. Niewybranych dzieci 158. Na środku zdjęcie przedstawiające dziewczynkę i pochyloną nad nią kobietą. Obok trzy zakładki: Wybieram dziecko. Wpłacam. Filantropia dla wymagających.

SUPER MUZYKA, SUPER LUDZIE I DUŻO POZYTYWNEJ ENERGII!

ZAPRASZAMY! 🙂

Autor: Paweł Limek

Projekt zaproszenia: Marta Trestka

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies