BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat czarno-biały przedstawia kadr z filmu: Mężczyzna niesie na barana uśmiechniętego chłopczyka. W tle ludzie.

Kino 5 zmysłów: C’mon C’mon z audiodeskrypcją i napisami

Zespół Konfrontacji Teatralnych i Stowarzyszenie "Otwieracz" zapraszają na film "C'mon C'mon". Seans odbędzie się 16 września 2023 r. (sobota) o godz. 17:00 w Centrum Kultury w Lublinie w ramach cyklu "Kino 5 zmysłów".

Comiesięczne projekcje w ramach cyklu „Kino 5 zmysłów” będą uzupełnione o opcjonalne narzędzia dostępności, takie jak audiodeskrypcja i napisy rozszerzone. Celem tego działania jest wsparcie różnych grup odbiorców. Dodatkowa narracja, opisująca to, co dzieje się na ekranie pozwoli na doświadczenie sztuki filmowej w innym wymiarze. Może to być również miejsce spotkania osób, które po prostu cenią dobre kino oraz pretekst do integracji i rozmowy o znoszeniu barier w odbiorze sztuki, których doświadczają m.in. Osoby G/głuche, słabosłyszące, niewidome, słabowidzące czy seniorzy.

Joaquim Phoenix wciela się w nowojorskiego singla, uroczego, ciepłego dziennikarza, który przemierza Amerykę z mikrofonem, pytając dzieciaki i młodzież o ich życie, marzenia, supermoce i plany na przyszłość. Po drodze reporter odwiedza mieszkającą w Los Angeles siostrę (Gaby Hoffman), z którą nie rozmawiał od lat, a która teraz potrzebuje jego pomocy. Żeby wesprzeć ją w opiece nad dziewięcioletnim synkiem (Woody Norman), Johnny zabiera go ze sobą do Nowego Jorku. Wspólna podróż okaże się lekcją cierpliwości, odpowiedzialności i zwyczajnie: dorosłości, której dziennikarz dotąd unikał.

Rodzaj dostępności: napisy + audiodeskrypcja

Uwaga: Dla widzów, którzy chcą skorzystać z audiodeskrypcji dostępne będą odbiorniki. Ze względów higienicznych zachęcamy do przyniesienia własnych słuchawek.

Streszczenie filmu w PJM Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego

REŻYSERIA: Mike Mills
OBSADA: Joaquin Phoenix, Gaby Hoffmann, Woody Norman
DRAMAT / USA – 2021 / POLSKA – 2020

Bilety: 12 zł

Link do biletów: bit.ly/kino5zmyslow-cmon

Rezerwacje:

Rezerwacji biletów na to wydarzenie mogą dokonać Państwo bezpośrednio w kasie Centrum Kultury lub mailowo pod adresem: kasa@ck.lublin.pl, telefonicznie pod nr 81 466 61 40 oraz 728 474 209, w wiadomości SMS pod nr 728 474 209.

Zakup biletu:

Bilety na to wydarzenie mogą Państwo zakupić onlinie bezpośrednio przez stronę internetową lub osobiście w kasie Centrum Kultury.
Kasa biletowa Centrum Kultury w Lublinie będzie otwarta na godzinę przed wydarzeniami biletowanymi.

Partner cyklu: Stowarzyszenie „Otwieracz”.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies