BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo podczas uroczystości 25-lecia, stoją od lewej Pani Joanna Szlachetka - Skarbnik, Pani Alina Starek - Prezes, Pani Iwona Szyszko - Wiceprezes; fot. Maciej Fidor

Jubileusz 25-lecia Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Lublinie

Uroczyste obchody Jubileuszowe rozpoczęliśmy 19 marca 2023 r. od Mszy Świętej, która była sprawowana w intencji społeczności naszego Stowarzyszenia w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej na Felinie. Następnie spotkaliśmy się w Hotelu Campanille, aby wraz z rodzinami naszych podopiecznych, celebrować tę wyjątkową uroczystość.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji przedstawiającej 25 lat historii Stowarzyszenia. Dzięki wyjątkowemu prelegentowi – naszej Pani Prezes Alinie Starek, oddaliśmy się wspomnieniom minionego ćwierćwiecza, jednocześnie snując plany na przyszłość.

Nasi długoletni, zasłużeni pracownicy i podopieczni Stowarzyszenia zostali wyróżnieni dyplomami i upominkami. Oby ta współpraca układała się tak samo dobrze, a nawet lepiej w kolejnych latach. Mamy także nadzieję, że lista przyjaciół Stowarzyszenia, którzy wspierają nas w działaniach na rzecz osób z niepełnosprawnością z każdym rokiem będzie coraz dłuższa.

Jubileusz uświetnił występ wielkanocny młodzieży z Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz Stowarzyszenia.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Gościom, którzy swym przybyciem uświetnili naszą uroczystość. Dziękujemy za wspaniałe życzenia i gratulacje. Jesteśmy pewni, że te miłe chwile zostaną na długo w naszej pamięci.

A MY będziemy mogli pomagać osobom z niepełnosprawnościami przez następne 25 lat.

Iwona Szyszko
Wiceprezes Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo

Galeria zdjęć

Foto: Maciej Fidor

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies