BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Ksiądz stoi na środku pomieszczenia. Ksiądz trzyma w rękach dyplom w ramce. Za nim na ścianie wyświetlany jest slajd.

Jubileusz 10-lecia ZAZ w Lublinie

Zakład Aktywności Zawodowej prowadzony przez Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym „Misericordia” w Lublinie świętuje jubileusz 10-lecia.

Obchody jubileuszu 10-lecia odbyły się 22 października 2019 roku Mszą Św. w kościele parafialnym p. w. Św. Jakuba Ap. następnie zaproszeni goście udali się do uroczysta galę. Gospodarze uroczystości Ks. dr Tadeusz Pajurek oraz dyrektor Arkadiusz Sadowski uhonorowali najbardziej zasłużonych pracowników i osoby związane z Zakładem.

Z chwila rozpoczęcia działalności w ciągu dziesięciu lat w ZAZ przewinęły się setki osób niepełnosprawnych, które dostały możliwość podjęcia pierwszej pracy w swoim życiu. „Zakład Aktywności Zawodowej istnieje od 2009 r. Jest pierwszym tego typu zakładem w Lublinie. Zatrudnia 35 osób niepełnosprawnych (21 osoby w znacznym stopniu niepełnosprawności i 14 osób w stopniu umiarkowanym). Stanowi jedną z form rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych, w większości z powodu zaburzeń psychicznych. Osoby te, zatrudniane są na umowę o pracę, w wymiarze 0,55 – 0,8 etatu, w kilku działach

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Fotogaleria

Kamil A. Kuliński

Napis: “Artykuł powstał w ramach zadania Promocja osiągnięć osób niepełnosprawnych dofinansowanego przez Województwo Lubelskie”. Pod napisem na czerwonym tle biały jeleń z koroną na szyi.
Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies