BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Osoby siedzą na widowni. W pierwszym rzędzie siedzą mężczyźni ubrani w garnitury.

Jubileusz 10-lecia ŚDS w Świdniku

Środowiskowy Dom Samopomocy Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Świdniku obchodził X-lecie.

Uroczysta Gala miała miejsce 18 października 2019 roku w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku. Podczas gali w części artystycznej wystąpiła grupa taneczno – teatralna „Pasjonaci” w spektaklu „Historia pewnej miłości” oraz „Dotyk” z ŚDS w Świdniku. Pomiędzy występami grupy „Pasjonaci” na scenie pojawili Tomasz Jewtuch w piosence „Chłop z Mazur” oraz Joanna Apanasienko i Paweł Wasilak w choreografii do utworu „Volare”. Artystów przygotowała Renata Elmerych.

Po części artystyczne przedstawiciele władz miasta Świdnik oraz zaproszeni goście i przyjaciele Środowiskowego Domu Samopomocy złożyli życzenia i gratulacje pani Iwonie Ratajczak przewodniczącej zarządu świdnickiego Koła PSONI oraz tymczasowej szefowej ŚDS.

Fotogaleria

 Kamil A. Kuliński

Napis: “Artykuł powstał w ramach zadania Promocja osiągnięć osób niepełnosprawnych dofinansowanego przez Województwo Lubelskie”. Pod napisem na czerwonym tle biały jeleń z koroną na szyi.
Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies