BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Po lewej stronie grafika człowieka między dwoma prostokątami. Nad człowiekiem grafika słońca. Po prawej stronie plakatu grafika czerwonej drogi układającej się w kształt serca. Pomiędzy dwoma grafikami, na środku plakatu niebiesko czerwony napis Janowickie Kilometry dobra.

Janowickie Kilometry Dobra

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Łęcznej w ostatnich trzech latach bierze udział w kampanii dobroczynnej Kilometry Dobra. Jej pomysłodawcą jest Robert Kawałko prezes Polskiego Instytutu Filantropii. Jest to kampania, która sprawia, że organizacje pozarządowe uzyskują pieniądze na realizację swoich celów, a także budują swoją sieć wsparcia i wzmacniają swoją sprawność.

Celem akcji dla PSONI w Łęcznej jest zebranie pieniędzy na rozbudowę Warsztatu Terapii Zajęciowej w Janowicy o mieszkania chronione/wspomagane dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Przedstawiamy podsumowanie tej kampanii prowadzonej w 2020 roku.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies