BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Kolaż zdjęć z trzema tekstami: Warsztaty Terapii Zajęciowej w Janowicy. Kolekcjonuj chwile, a nie rzeczy. Wszyscy potrzebujemy trochę przygody.

Janowica od kuchni i ogrodu

W dniu 13 lipca 2022 roku w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Janowicy odbyła się akcja nakręcania filmu promocyjnego naszej placówki.

Do WTZ przyjechała Lubelska Ekonomia Społeczna – ekipa filmowa Działania filmowców skupiły się na pokazaniu pracy w ogrodzie i wykorzystaniu warzyw i owoców w naszej kuchni.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.

Uczestnicy byli podekscytowani i bardzo poruszeni wizytą. Od kilku dni słychać było rozmowy na ten temat. Dopytywali się kiedy zjawi się w WTZ ekipa filmowa, co będzie nakręcane, kto będzie mógł wypowiedzieć się do kamery.

Działania podejmowane przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Janowicy są wartościowe i chcemy je pokazać światu. Dzisiaj odbyła się prezentacja ogrodu i kuchni, a to nie wszystko co mamy do zaproponowania.  Chcemy pokazać również inne nasze działania, tak samo ważne jak nasz ogród i kuchnia. Teraz czekamy, aż będziemy mogli obejrzeć efekty działań filmowców.

Mamy nadzieję, że dzisiejsza wizyta Lubelskiej Ekonomii Społecznej była pierwszą, ale nie ostatnią wizytą w naszym Warsztacie.

Serdecznie zapraszamy!

Eliza Bojko

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies