BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Zdjęcie ściany z czerwonej cegły w większości pokrytej zaprawą murarską. Na ścianie wektorowa grafika z napisem: Wspomóż Uchodźców. Mobilizujemy Posiłki. Poniżej grafika dłoni w kolorze biało-czerwonej trzymającą miskę parującej zupy, obok wyciągnięta w jej stronę druga dłoń w kolorze niebiesko-żółtej. W lewym dolnym rogu napis: zbiorkazywnosci.pl

Jak nieść pomoc żywnościową uchodźcom? Webinarium i informacje dla zaangażowanych obywateli i organizacji

Federacja Polskich Banków Żywności organizuje w czwartek 7 kwietnia o godzinie 15:00 webinarium dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych niosących pomoc żywnościową uchodźczyniom i uchodźcom z Ukrainy.

Podczas spotkania będziemy informować:

  • Jak organizować zbiórki żywności?,
  • Skąd brać żywność dla uchodźców?,
  • Jak pomagać zgodnie z prawem?,
  • Jak dbać o bezpieczeństwo żywności?.

Pomoc dla uchodźczyń i uchodźców z Ukrainy staje się coraz większym wyzwaniem. Warto wziąć udział w naszym webinarze, ponieważ poprowadzą go doświadczone osoby, które zajmują się organizowaniem pomocy żywnościowej od lat i które wiedzą, jak robić to efektywnie i bezpiecznie. 

Na webinar można zapisać się pod tym linkiem: teams.microsoft.com

Webinarium odbędzie się w ramach projektu “Pola Aktywności”. 

Projekt „Pola Aktywności” realizowany jest z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Michał Helwak
Specjalista ds. szkoleń i rozwoju
tel.: 882 926 319

Federacja Polskich Banków Żywności
Al. Jerozolimskie 30/8, 00-024 Warszawa

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies