BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Kolista grafika z niebieskimi brzegami na których jest napis “warsztaty terapii zajęciowej, Międzyrzec Podlaski”. W środku koła grafika ludzika na wózku inwalidzkim. Wokół ludzika rozciąga się czerwona lina układająca się w kształt serca.

Integracja pod żaglami

22 czerwca 2017 roku w Międzyrzecu Podlaskim odbyła się impreza „Integracja pod żaglami”.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Warsztat Terapii Zajęciowej w Międzyrzecu Podlaskim. Na wydarzenie przybyły osoby z zaprzyjaźnionych Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz władze miasta.

Jest łódka na jeziorze. Są w niej ludzie.

Uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w rejsie statkiem po „Międzyrzeckich Jeziorkach”, popływać rowerem wodnym, motorówką i kajakiem. Organizatorzy zapewnili również poczęstunek: pieczone nad ogniskiem kiełbaski  oraz obiad.

Ludzie siedzą w motorówce. Jest słonecznie

Głównym celem spotkania była integracja osób niepełnosprawnych, pokazanie im możliwości spędzania wolnego czasu czynnie na świeżym powietrzu.

KAK

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies