BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner promujący wydarzenie: Inspirator #1 Hula hoop – pasja do tańca i cyrku

Inspirator #1 Hula hoop – pasja do tańca i cyrku / z tłum. w PJM

Fundacja Inside Out zaprasza na cykl rozmów live INSPIRATOR. Będę to spotkania online z ciekawymi osobami, które mają pasję i nie boją się działać. Z ich doświadczenia i historii można czerpać ważne lekcje i inspirację do własnych aktywności.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 4 stycznia (czwartek) o godz. 19:00 Transmisja live na Facebook-u i YouTube Fundacji Inside Out. Zapis z rozmowy będzie dostępny później.

Rozmowę poprowadzi Dominika Knap. Wydarzenie tłumaczone na Polski Język Migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego przez Kingę Perkuszewską.

Gośćmi Inspiratora #1 będą Brokatowe Rakiety, czyli Emilka Pieśkiewicz, Anka Dzilińska oraz Aleksandra Olszewska. Będziemy rozmawiać o hoopingu, czyli pasji do hula hoop, bo to nie tylko rekwizyt znany większości z dzieciństwa, ale także taniec, dyscyplina cyrkowa, warsztaty i spotkania z ludźmi. Dowiesz się jak dużo jest inicjatyw hula hoop w Polsce oraz co dokładnie dziewczyny Brokatowych Rakiety mają z tym wspólnego.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies