BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

III zawody wędkarskie – Tuligłowy 2014

Kolejne zawody wędkarskie przeszły do historii. 13 czerwca br. do rywalizacji stanęło 14 warsztatów i ośrodków opiekuńczych z całego regionu województwa lubelskiego.

Główna wygrana przypadła Warsztatowi Terapii Zajęciowej w Majdanie Zahorodyńskim, drugie miejsce zajął Środowiskowy Dom Samopomocy w Krasnymstawie natomiast na trzecim uplasował się Warsztat Terapii Zajęciowej w Krasnymstawie.

Nad bezpieczeństwem i sprawnym prowadzeniem zawodów czuwali członkowie Zarządu Koła PZW Krasnystaw Miasto.W trakcie prac komisji sędziowskiej dla wszystkich zawodników został zorganizowany konkurs wiedzy z zakresu wędkarstwa. Jak zwykle po ogłoszeniu wyników wszyscy zawodnicy i kibice mogli miło spędzić czas przy grochówce z kociołka, pysznych kanapkach ze smalcem i ogórkami małosolnymi.

Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy oraz cenne nagrody, pozostali zawodnicy dyplomy i upominki. Na uroczystości podsumowania zawodników przybyli zaproszeni goście: Janusz Szpak – starosta krasnostawski, Waldemar Fedorowicz – dyrektor PCPR, rzecznik starostwa krasnostawskiego – Sławomir Kamiński oraz jeden z głównych sponsorów Sławomir Kozioł dyrektor Banku Spółdzielczego w Krasnymstawie.

W organizacji zawodów wsparli nas: Starostwo Powiatowe Krasnystaw, Urząd Miasta Krasnystaw, PCPR, Kartonex, Energoremont, VEMAX, Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie, OSM Krasnystaw, PSS Społem w Krasnymstawie, Zakład Poligraficzny „Romar”. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!

Jerzy Weremko

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies