BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Cztery piktogramy w kolorze niebieskim ułożone w kwadrat: osoba na wózku inwalidzkim, osoba z niepełnosprawnością intelektualną, tłumacz języka migowego, osoba poruszająca się z białą laską. Obok tekst: Lubelskie Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych

III. edycja Lubelskich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych

Po raz trzeci odbędą się Lubelskie Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych. Tym razem w dniach 3 - 4 grudnia 2015 roku na terenie Targów Lublin S.A., przy ul. Dworcowej 11.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Lublin.

W pierwszym dniu Targów odbędzie się konferencja na temat aktywności osób z niepełnosprawnością w obszarze kultury, ze szczególnym uwzględnieniem roli tańca.

Drugi dzień poświęcony zostanie aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Równolegle z Targami odbywać się będzie część wystawiennicza, połączona z kiermaszem prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne na zajęciach terapeutycznych.

Wydarzenie odbędzie się przy współpracy z Forum Kobiet Lublina, Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Lublinie, Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Potrzebujących Wsparcia „IUVO”, Stowarzyszeniem Rodzin Osób z Zespołem Downa „Ukryty Skarb”, Fundacją Fuga Mundi  oraz Polską Fundacją Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” z siedzibą w Lublinie.

Plakat promujący Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych. W programie: konferencje, warsztaty tematyczne, stoiska wystawiennicze, punkty informacyjne, oferty pracy, propozycje szkoleniowe, pokazy taneczne, loteria. Świąteczny Kiermasz prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne - doskonała okazja do nabycia prezentów mikołajkowo-gwiazdkowych. Szczegóły: www.um.lublin.pl, tel.: 81 466 20 63; www.oic.lublin.pl, tel.: 81 710 46 39; www.iuvo-wsparcie.pl, tel.: 501 069 299.
Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies