BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Powitanie Gości przez Panią Barbarę Wojciechowską, Kierownika Warsztatów Terapii Zajęciowej w Józefowie

I Przegląd Piosenki Turystycznej “Józefowska Nutka”, Józefów 31.08.2023 r.

W czwartek, 31 sierpnia 2023 r. nad Zalewem w Józefowie odbył się I Przegląd Piosenki Turystycznej "Józefowska Nutka".

Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie “Podaj Dłoń”. Celem przeglądu była prezentacja talentów wokalnych, integracja osób z niepełnosprawnością oraz nauka gry na instrumentach perkusyjnych.

Wszystkich Uczestników przeglądu a także zaproszonych i przybyłych Gości powitała Pani Barbara Wojciechowska – Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Józefowie, będąca jednocześnie Prezesem Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Rodzinie “Podaj Dłoń”.

We wspólnej zabawie w uroczym zakątku nad samym Zalewem w Józefowie, udział wzięli Kadra oraz Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowych z powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego.

Swoje talenty wokalne kolejno zaprezentowali:

Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, statuetki oraz upominki. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich słodki poczęstunek, zimne i gorące napoje oraz kiełbaski z grilla i sałatki.

Projekt był realizacją zlecenia Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie, finansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Galeria zdjęć

Tekst i foto: Wiktoria Kwiecień

Materiał powstał w ramach projektu “Promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego”
realizowanego w okresie 06.06.2023 – 11.12.2023 r.
przez Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki.

Zadanie publiczne jest finansowane ze środków PFRON przyznanych przez Samorząd Województwa Lubelskiego

UWAGA: Kopiowanie, skracanie, przerabianie, wykorzystywanie fotografii i tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.niepelnosprawnilublin.pl, w innych mediach lub innych serwisach informacyjnych wymaga zgody redakcji.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies