BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

I Liga Bocci, turniej w Skokach

W Skokach koło Poznania 12-15 kwietnia 2019 r. odbyły się pierwsze w tym roku zawody Polska Liga Bocci Eliminacje do Mistrzostw Polski Bocci.

Zamojski AKS-ON „Krok za Krokiem” reprezentowało czterech zawodników najlepiej wypadł w tym turnieju Dominik Krajewski (uczeń ZNSS Krok za krokiem) II miejsce w klasie BC3, który w finale nieznacznie uległ wice mistrzowi Europy Damianowi Iskrzyckiemu. Robert Skwaryło w klasie BC1, IV miejsce, Mateusz Pawelec w klasie BC5, V miejsce i Mateusz Adamczyk w klasie BC4, IV miejsce.

Rywalizacja Polskiej Ligi Bocci 2019 podzielona jest na trzy klasy rozgrywkowe wymienieni zawodnicy zostali zakwalifikowani do I ligi za osiągnięte wyniki z 2018 roku.

W turnieju wzięło udział 15 ekip. Zamojscy zawodnicy Boccia na następne zawody w ramach Polskiej Ligi Boccia w Konopiskach na początku czerwca, obiecują osiągnąć wyższe pozycje. Fotorelacje i więcej informacji na temat zawodów na facebook Polskiego Związku Bocci.

Ireneusz Klimek

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies