BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner z białym tekstem na turkusowym tle: Spotkanie informacyjne online. Granty na innowacje społeczne. Na samym dole logotyp Generatora dostępności

Granty na innowacje

Masz pomysł na innowacje odpowiadające na potrzeby osób o szczególnych potrzebach? A może po prostu chcesz kształtować otaczającą Cię rzeczywistość?

W Inkubatorze Innowacji Społecznych możesz stworzyć rozwiązania otwierające nowe możliwości osobom z ograniczeniami w mobilności i percepcji, w szczególności osobom starszym i osobom z niepełnosprawnościami.

Naszym celem jest skuteczne wsparcie rozwoju innowacyjnych rozwiązań w obszarze dostępności w całej Polsce.

Oferujemy granty w wysokości średnio 35 tysięcy oraz wsparcie na każdym etapie projektu.

Nie musisz mieć gotowego pomysłu, wystarczy chęć do pracy. Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej mamy szansę budować i testować nowatorskie mikroinnowacje. 

Udział w projekcie mogą wziąć osoby fizyczne, grupy nieformalne, organizacje pozarządowe, przedstawiciele instytucji oraz biznesu, którzy jako Innowatorzy wypracują rozwiązania w zakresie  dostępności. Nasz Inkubator jest otwarty dla każdego!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do udziału w webinarium, które odbędzie się 28 sierpnia 2020, o godzinie 10:00 na platformie Zoom

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o zapisanie się poprzez formularz zgłoszeniowy, tak abyśmy mogli przesłać link, szczegóły techniczne oraz agendę spotkania. Podczas webinarium opowiemy o całym projekcie oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Nabór do projektu ruszy w listopadzie 2020.

Więcej informacji na ten temat  dostępnych jest na stronie innowacje.spoldzielnie.org oraz na Facebooku www.facebook.com/innowatorzy.

Chcesz działać? Odezwij się do nas!
Tadeusz Mirski – tel. 515 323 393 lub 61 887 11 66, email: Tadeusz.mirski@spoldzielnie.org
Ewelina Bochno – tel. 61 856 73 29, email: ewelina.bochno@rops.poznan.pl

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Oś priorytetowa: IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie: 4.1 Innowacje społeczne

Ewelina Bochno
Referentka ds. sieciowania innowacji społecznych

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu
ul. Feliksa Nowowiejskiego 11, 61-731 Poznań

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies