BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logo domu kultury na białym tle.

Gmina Nałęczów w obiektywie – warsztaty fotograficzne

„Gmina Nałęczów w obiektywie-warsztaty fotograficzne” to projekt wybrany w konkursie na inicjatywy lokalne „Nałęczów- inicjatywy lokalne 2016” realizowany w ramach Programu Dom Kultury + inicjatywy lokalne 2016.

Projekt realizowany był przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Nałęczowie przy Nałęczowskim  Stowarzyszeniu Charytatywnym. Składał się z cyklu warsztatów fotograficznych odbywających się dwa razy w tygodniu w okresie od 22 sierpnia do 3 października. W zajęciach brało udział osiem osób niepełnosprawnych. Uczestnicy mieli okazję zdobyć wiedzę teoretyczną na temat fotografii, wykonywali zdjęcia portretowe, oraz plenerowe, mogli uczestniczyć w zajęciach w ciemni w Lubelskiej Szkole Fotografii.

Mężczyzna trzyma w dłoni lustrzankę. Uśmeicha sie. W tle roślinność

Zwieńczeniem projektu był wernisaż prac fotograficznych wykonanych przez osoby niepełnosprawne, który odbył się 17.10.2016 r. w Nałęczowskim Ośrodku Kultury przy Alei Lipowej 6 w Nałęczowie. Wystawę można było oglądać do dnia 31.10.2016 r.

Magdalena Stasiak Toruń

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies