BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Na scenie pozuje do zdjęcia grupa osób na tle napisu: “ Gala Aktywni z Lublina”. Na przodzie są trzy osoby na wózkach inwalidzkich. Za nimi stoi reszta grupy. Wszyscy stoją lekko odwrócenie w prawą stronę od obiektywu.

Gala „Aktywni z Lublina” 2019

Uroczysta Gala „Aktywni z Lublina” odbyła się 25 września 2019 roku w Centrum Kultury w Lublinie.

Tegoroczna Gala to już XIV Konkurs o Medal Prezydenta Miasta Lublin za wybitne osiągnięcia zawodowe, twórcze, sportowe osób niepełnosprawnych, za realizację przez osoby fizyczne przedsięwzięć na rzecz aktywizacji i integracji niepełnosprawnych mieszkańców Lublina oraz za zaangażowanie instytucji/organizacji w działalność na rzecz aktywizacji społecznej i zawodowej oraz integracji osób niepełnosprawnych. Podczas Gali zostało wręczonych 10 Medali Prezydenta Miasta Lublin oraz jeden dyplom dla przedstawicieli środowisk osób niepełnosprawnych.

Fotorelacja

 Kamil A. Kuliński

Napis: “Artykuł powstał w ramach zadania Promocja osiągnięć osób niepełnosprawnych dofinansowanego przez Województwo Lubelskie”. Pod napisem na czerwonym tle biały jeleń z koroną na szyi.
Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies