BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat informacyjny promujący wydarzenie

Festiwal Muzyczny Samsung Galaxy Virtual Vibes / z tłum. na PJM i audiodeskrypcją [10 lipca]

Samsung Galaxy Virtual Vibes to nie tylko pierwszy w Polsce Festiwal Muzyczny w metaverse, ale także jedyny w swoim rodzaju, inkluzywny festiwal, który łączy wszystkich fanów muzyki bez względu na bariery! Start już 10 lipca o godz. 19:00.

Organizatorzy zadbali o to, aby każdy mógł uczestniczyć w tym historycznym wydarzeniu. Dlatego każdy występ artystów został dokładnie przetłumaczony na Polski Język Migowy (PJM) Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego. Dzięki temu osoby głuche mogą w pełni cieszyć się muzyką i atmosferą festiwalu.

Na scenie wystąpią: Young Leosia, Kizo, Szpaku i Blonsky oraz zespół Głuchych: UNMUTE.

Występ UNMUTE to tylko początek naszych działań związanych z dostępnością. Cały program festiwalu jest zaprojektowany z myślą o inkluzyjności. Każdy uczestnik ma szansę doświadczyć magii muzyki bez ograniczeń.
Ponadto, w Cinema City Westfield Arkadia w Warszawie festiwal będzie dostępny z audiodeskrypcją, którą przygotowała firma Lidex. Zapewni to pełne przeżycie dla osób niewidomych i słabowidzących.
Dołącz do nas i przeżyj niezwykłe emocje w świecie wirtualnym, który jest otwarty i dostępny dla wszystkich!

Jak zapisać się na Festiwal?

 1. Załóż konto na Roblox (jeśli jeszcze go nie masz)
  Wejdź na stronę Roblox  i kliknij “Sign Up”. Wypełnij formularz: podaj swój nick, hasło, datę urodzenia i płeć. Kliknij “Sign Up”.
 2. Pobierz aplikację Roblox
  ‍Możesz bezpośrednio z przeglądarki lub pobierając aplikację bezpośrednio z App Store / Google Play. Zaloguj się na swoje nowe konto.
 3. Znajdź Samsung Galaxy Virtual Vibes
  Wyszukaj “Samsung Galaxy Virtual Vibes” w pasku wyszukiwania Roblox. Kliknij na wydarzenie i wejdź na stronę Festiwalu.
 4. Dołącz do Festiwalu
  10 lipca o 19:00 kliknij “Join” lub “Play” na stronie wydarzenia. Zostaniesz przeniesiony do Samsung Galaxy Virtual Vibes.

Zapraszamy do dołączenia do festiwalu (wstęp bezpłatny!) na platformie ROBLOX. Więcej informacji (również w PJM Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego) znajdziecie na www.virtualvibes.org oraz na Facebooku Virtual Vibes

Zaproszenie w polskim języku migowym Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies