BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący wykład dla rodziców - Emocje mają moc

Emocje mają moc! – wykład online dla rodziców i nauczycieli z tłumaczeniem na PJM

Blisko Siebie - Karolina Chomik i Fundacja Inside Out w dniu 9 września 2020 w godzinach 19:00 - 20:15 organizują wykład online "Emocje mają ogromną moc" z tłumaczeniem na Polski Język Migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego.

Udział jest bezpłatny. Wykład online odbędzie się na fanpagu Fundacji Inside Out.

Wykład “Emocje mają ogromną moc!” to spotkanie dla rodziców, eduaktorów i pedagogów, podczas którego będziemy mogli nauczyć się rozpoznawać i wyrażać emocje tak, aby wzbogacały życie.

„Wszyscy ludzie, niezależnie od wieku przeżywają te same emocje (…) Są one zarówno u dzieci, jak i dorosłych zdrowym i niezbędnym sygnałem pomagającym w rozpoznawaniu swoich potrzeb. Komunikują w sposób szybki i automatyczny, co się dzieje z daną osobą wewnątrz jej organizmu i w relacji ze środowiskiem”. Agnieszka Stein 

Podczas spotkania skupimy się na roli emocji w życiu rodzica i dziecka.

Odpowiemy na pytania:

  • Dlaczego emocje są nam potrzebne?
  • O czym one nas informują?
  • Jak można dzięki akceptacji emocji zbliżyć się do swojego dziecka?

Prowadzącą będzie Karolina Chomik – pedagog, trener. Wspiera dorosłych i dzieci w budowaniu relacji opartych na szacunku i empatii. Na co dzień inspiruje innych do autentycznego życia i podejmuje odważne kroki ku spersonalizowanej i empatycznej edukacji.

Zapis ze spotkania będzie dostępny później w zakładce Filmy na fanpagu Fundacji Inside Out.

Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach projektu Dzielnice Kultury.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies