BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Grafika programu "Moje miasto bez elektrośmieci"

E-bony za elektrośmieci dla Stowarzyszeń i Fundacji w programie „Moje miasto bez elektrośmieci”

Zapraszamy do udziału w programie „Moje miasto bez elektrośmieci”. Celem projektu jest edukacja w zakresie prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz organizacja zbiórek zużytego sprzętu i właściwe zagospodarowanie zebranych elektrośmieci.

Zebrany sprzęt zostanie odebrany bezpłatnie przez operatorów, a na konto organizacji trafią punkty Funduszu Oświatowego, które organizacja wymieni na dofinansowanie w postaci e-bonów, za które kupicie niezbędne wyposażenie. Sprawdź w e-Katalogu pomocy oświatowych, co możesz zyskać.

• Prześlij zgłoszenie on-line do programu.
• Organizuj zbiórki elektrośmieci i zbieraj punkty!
• Wymieniaj zebrane punkty na pomoce edukacyjne z e-Katalogu pomocy oświatowych

Dołącz do programu już dzisiaj i korzystaj z dodatkowej promocji – wszystkie zbiórki elektrośmieci zrealizowane do 31 maja 2023 r. są dodatkowo premiowane. Za każdą zbiórkę zrealizowaną w powyższym terminie na konto uczestnika trafi podwójna ilość punktów Funduszu Oświatowego, tym samym zyskacie większy budżet na realizację swoich potrzeb.

Dzięki niskiemu minimum logistycznemu nie musicie obawiać się, czy posiadacie wystarczająco dużo miejsca na organizacje zbiórek elektrośmieci. Wystarczy zebrać 250 kg i zamówić odbiór (dla Warszawy – minimum logistyczne wynosi tylko 50 kg).

Udział w programie „Moje miasto bez elektrośmieci” i korzystanie z Funduszu Oświatowego jest BEZPŁATNE.

Dodatkowe informacje:

Wyślij e-mail na: organizacja@mmbe.pl
Zadzwoń pod numer infolinii: 500 262 222 (czynna od 10:00 do 16:00)

Zespół Obsługi Programu
„Moje miasto bez elektrośmieci”

 

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies