BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Dzień Matki - 26 Maja

Dzień Matki w WTZ w Krasnymstawie

Dnia 1 czerwca 2016 r. w Warsztacie Terapii Zajęciowej przy Krasnostawskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych odbyło się rodzinne spotkanie związane z Dniem Matki, jeden z najpiękniejszych dni w roku.

W tym dniu wszystkie nasze mamy obdarzyliśmy szczególnymi dowodami miłości. Aby podziękować mamom za wszystko i złożyć najpiękniejsze życzenia posłużyliśmy się montażem słowno- muzycznym przygotowanym przy współpracy z wolontariuszami: Pauliną Kostrzanowską i Dariuszem Iłowieckim, który był odpowiedzialny za oprawę muzyczną. Wcześniej uczestnicy własnoręcznie przygotowali prezenty w postaci biżuterii , zapakowanej w ozdobne pudełeczko. Uczestniczki pracowni Gospodarstwa Domowego upiekły pyszne ciasta do kawy i nakryły odświętnie stoły. Wszystkim miło upływał czas na słuchaniu wierszy i pieśni o naszej miłości i wdzięczności za wielką troskę, do matki, która bez względu na twój wiek trzyma cię mocno, wspiera, przytula i kocha. Poczęstunek i serdeczne rozmowy przeplatane były zagadkami i zabawami z nagrodami. Mamy w podziękowaniu za szczególne dowody miłości zaserwowały uczestnikom pyszny tort, a przy okazji złożyły życzenia swoim dzieciom z okazji Dnia Dziecka.

Jerzy Weremko

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies