BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Dzień chłopaka w Janowicy

W dniu 30.09.2016 (piątek) uczestniczki Warsztatu Terapii Zajęciowej w Janowicy postanowiły zrobić swoim kolegom niespodziankę z okazji dnia chłopaka.

„Każdy taniec jest odkryciem nas samych” 

Martha Graham

Ludzie są w sali. Mężczyzna trzyma w dłoni magnesy. Jego twarz jest pochylona ku nim. Obok kobiety które podobnie jak mężczyzna pochylają głowy w stronę magnesów.

Łukasz otrzymuje prezent z okazji dnia chłopaka

 Już od samego rana ten dzień był inny niż wszystkie. Część uczestników udała się na dwór z panem Pawłem i panią Sylwią, aby pograć w piłkę, następnie zaś odbyła się dyskoteka.

Ludzie trzymają się za dłonie. Są na środku sali. Uśmiechaja sie. Na sali są powieszone kolorowe baloniki.

Pierwsze pląsy w rytm muzyki

Uczestniczki zadbały o wystrój sali oraz przygotowały małą niespodziankę. Każdy chłopak otrzymał tabliczkę czekolady oraz breloczek do kluczy. Po uroczystym wręczeniu podarków rozpoczęła się dyskoteka w rytmie disco. Nie zabrakło jednak znanych i lubianych przebojów takich jak: „Jedzie pociąg”, „Czerwone korale”, „Zorba”, „Hands up” czy „Hej sokoły”. Tańczono w parach, jak i w wielkim okręgu, czy też tworzone były korowody. Każdy mógł zaprezentować swoje umiejętności na parkiecie. Jeden z uczestników, Łukasz J. próbował swoich sił w breakdance’sie, co spotkało się z ogromnym uznaniem reszty uczestników. Zabawa skończył się przed południem.

ludzie stoją w rzędzie w korytarzu. Po prawej na ścianie jest półka z trofeam.

„Jedzie pociąg z daleka…”

„Ruch może zastąpić wszystkie lekarstwa,

ale żadne lekarstwo nie jest w stanie zastąpić ruchu”  

Tissot

 Eliza Cyfra

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies