BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Delegacja Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu w Ambasadzie Węgier

W dniu 20 października 2022 r. przedstawiciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu oraz uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Zamościu uczestniczyli w przyjęciu z okazji Święta Narodowego Węgier.

Przyjęcie zostało zorganizowane przez Ambasadę Węgier w Polsce.

Z inicjatywy Pani Orsolyi Zsuzsanny Kovács Ambasador Węgier w Polsce skorzystaliśmy z możliwości zaprezentowania wyrobów wykonanych w Warsztacie Terapii Zajęciowej, Środowiskowym Domu Samopomocy „Krok dalej” w Białobrzegach oraz Zespole Niepublicznych Szkół Specjalnych “Krok za krokiem” w Zamościu.

Goście zostali zachęceni, aby zamiast kwiatów wesprzeć finansowo Stowarzyszenie „Krok za krokiem” w Zamościu, wrzucając datek do puszki kwestarskiej. Pozyskana darowizna to 2560 zł. Kwota ta wesprze działalność Stowarzyszenia. Z całego serca dziękujemy za ofiarność i zaufanie.

Galeria zdjęć

Michał Król
Stowarzyszenie Pomocy
Dzieciom Niepełnosprawnym
„Krok za krokiem” w Zamościu
www.spdn.pl,
www.rodzinnydom.spdn.pl

Materiał powstał w ramach projektu “Promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego” realizowanego w okresie 01.09.2022 – 10.12.2022 r. przez Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki ze środków Województwa Lubelskiego.

UWAGA: Kopiowanie, skracanie, przerabianie, wykorzystywanie fotografii i tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.niepelnosprawnilublin.pl, w innych mediach lub innych serwisach informacyjnych wymaga zgody redakcji.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies