BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący webinar

Czy warto być aktywnym zawodowo? – webinar online

Już 9 listopada (wtorek) o godzinie 20:00 odbędzie się webinar pt. „Czy warto być aktywnym zawodowo? Rozmowa o pracy osób z niepełnosprawnością”.

W przygotowanej w ramach cyklu Wysokich Obcasów „Nieustraszona w pracy” rozmowie weźmie udział Agnieszka Harasim – specjalistka ds. osób z niepełnosprawnością i ekspertka Kompleksowego Centrum Poradniczego Fundacji Avalon oraz Monika Jankowska-Rangelov, Vice President w State Street.

Webinar będzie transmitowany na fanpage Wysokich Obcasów oraz Fundacji Avalon na Facebooku. Wydarzenie darmowe, dostępne dla wszystkich.

Jak wygląda życie zawodowe kobiet z niepełnosprawnością? Czy mając orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy można podjąć zatrudnienie? Co to jest pułapka rentowa i jak się przed nią uchronić? Jakie prawa i przywileje ma pracownik z niepełnosprawnością? Jakie korzyści z zatrudnienia osoby z niepełnosprawnością może odnieść pracodawca? Na te pytania już wkrótce odpowiedzą dwie fantastyczne osoby, które pomimo niepełnosprawności realizują się zawodowo, osiągają sukcesy łącząc pracę z życiem rodzinnym i w sporcie.

Celem realizowanego przez Wysokie Obcasy i State Street projektu #Nieustraszonawpracy jest podkreślenie znaczenia determinacji, siły, wyznaczania sobie autentycznych celów, konsekwencji w działaniu i wzajemnego wspierania się kobiet, które wciąż muszą walczyć o to, by na rynku pracy traktowano je na równi z mężczyznami. Gościem najbliższego webinaru, będą Panie z niepełnosprawnościami, które często wkraczając na ścieżkę zawodową walczą z podwójną dyskryminacją.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies