BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Na zdjęciu logo ZUS

Biłgoraj: Sposoby na wyższą emeryturę. Szkolenie ZUS

Pobierasz emeryturę z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych? Chciałbyś wiedzieć, jak można ją podwyższyć? Oddział ZUS w Biłgoraju zaprasza na szkolenie o przeliczaniu emerytur.

Rozpocznie się 24 lutego (w środę) o godzinie 10:00. Szkolenie dotyczy zasad przeliczania świadczeń emerytalnych i kapitału początkowego. Z uwagi na pandemię odbędzie się przez internet, za pomocą platformy Webex Events.

Do udziału w elektronicznym spotkaniu nie trzeba specjalnego oprogramowania, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu i przeglądarka internetowa.

Na szkolenie należy się zgłosić się przynajmniej dzień wcześniej, pisząc na adres bilgoraj_szkolenia@zus.pl. W mailu należy podać datę i temat wybranego szkolenia, swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe: telefon i adres e-mail. Organizatorzy prześlą uczestnikom mailem zaproszenie z linkiem do aktywacji szkolenia.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies