BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner opisujący wydarzenie "Warsztaty z street art-u"

Bezpłatne warsztaty z street art-u – Sztuka po drodze – z tłum. PJM

Czym jest sztuka street art? Jakie prace są stworzone w tym nurcie? Jak zrobić odpowiedni szablon? Jakich użyć spreyów? 

Tego wszystkiego dowiecie się podczas WARSZTATÓW Z STREET ARTU organizowanych przez Fundację Inside Out. Warsztaty będą tłumaczone na Polski Język Migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego.

Warsztaty odbędą się w najbliższy weekend 14-15 sierpnia (sobota-niedziela) o godz. 14:00-18:30 na terenie zielonym przy Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia 38 ul. Relaksowa 25 (warsztaty plenerowe).

Warsztaty skierowane są do młodzieży i dorosłych. Udział jest bezpłatny. Obowiązują zapisy w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia 38 ul. Relaksowa 25 – osobiście w bibliotece bądź telefonicznie 81 311 01 12, lub mailowo: filia38@mbp.lublin.pl

Podczas 2 spotkań powstaną również prace, własne koszulki z wykorzystaniem szablonów i instalacja w przestrzeni dzielnicy Sławin. Materiały zapewnia organizator.

PROWADZĄCY:
Tomasz “Maped” Pizoń – scenograf, szablonista, rzeźbiarz, muralista, grafik oraz ilustrator i animator. Kolekcjoner narzędzi, książek i komiksów, które mają ogromny wpływ na jego twórczość. Swoje prace wystawiał w galeriach w Polsce oraz za granicą na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Laureat nagrody „Lubelskie wyróżnienia kulturalne Żurawie 2015” w kategorii animator kultury, dwa lata wcześniej nominowany w kategorii obraz. Założyciel Niezależnego Laboratorium Kultury i Edukacji Frutti di Mare w Lublinie oraz Warsztatów Szablonu, niezależnych inicjatyw artystycznych i edukacyjnych.

Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu Sztuka po drodze dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach programu Dzielnice Kultury.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies