BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner z tekstem: BEZPŁATNE KONSULTACJE W PORADNI SPECJALISTYCZNEJ PTSR! Masz SM? Szukasz wsparcia psychologa, pracownika socjalnego, prawnika, neurologa? Zadzwoń pod numer 22 127 48 50 lub napisz cism@ptsr.org.pl Z lewej strony grafika przedstawiająca dwie osoby trzymające kolorowe koło ratunkowe. W kole ratunkowym rodzaj wsparcia i nr telefonu.

Bezpłatne konsultacje dla osób z diagnozą stwardnienia rozsianego

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego realizuje projekt pt.: „Razem łatwiej – poradnia dla osób ze stwardnieniem rozsianym”.

W ramach ww. projektu zaprasza do korzystania z bezpłatnych konsultacji psychologicznych, socjalnych, prawnych oraz neurologicznych.

Specjaliści świadczą profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu trudności życiowych, wspierają w radzeniu sobie z wyzwaniami jakie niesie SM, pomagają w rozwiązywaniu spraw socjalnych oraz kwestii prawnych. Neurolog zatrudniony w poradni udziela wsparcia informacyjnego m.in. w kwestii leczenia SM czy radzenia sobie z objawami SM.

Pomoc kierowana jest do osób ze stwardnieniem rozsianym a także ich bliskich z całej Polski. 

Spotkania odbywają się przez telefon, Internet albo osobiście – w Warszawie.

By skorzystać z konsultacji, należy wypełnić stosowny formularz znajdujący się na stronie www.ptsr.org.pl , bądź zadzwonić pod numer Infolinii: 22 127 48 50 – w celu umówienia konsultacji lub napisz na adres e-mail: cism@ptsr.org.pl.

Ogólnopolska Infolinia SM w ramach Centrum Informacyjnego SM tel. 22 127 48 50 – czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00. 

Wsparcie specjalistów w ramach poradni jest możliwe dzięki Państwowemu Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Maryna Smekalova
Koordynator Centrum Informacyjnego SM
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
ul. Nowolipki 2a,
00-160 Warszawa

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies