BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący konferencję

5 edycja Ogólnopolskiej Konferencji dla osób ze stwardnieniem rozsianym i ich bliskich “SM – i co z tego…?”

Chorujesz na stwardnienie rozsiane? A może tę diagnozę usłyszała bliska Ci osoba? Weź udział w 5. Ogólnopolskiej Konferencji dla osób ze stwardnieniem rozsianym i ich bliskich. Wydarzenie odbędzie się w Gdańsku w dn. 18-19 maja 2024 r. Udział w Konferencji jest bezpłatny.

W wydarzeniu weźmie udział ponad 20 Ekspertów, m.in. neurologów, lekarzy innych specjalizacji, fizjoterapeutów, dietetyków i psychologów.

Program Konferencji obejmie prelekcje, panele dyskusyjne z udziałem ekspertów, warsztaty, sesje Q&A oraz indywidualne konsultacje ze specjalistami. Zajmiemy się tematami takimi jak nowoczesne metody leczenia, wsparcie psychologiczne, dieta oraz aktywność fizyczna w SM.

Partnerem Merytorycznym Konferencji jest Klinika Neurologii Dorosłych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Wydarzenie jest otwarte także dla wszystkich, którzy zainteresowani są tematyką stwardnienia rozsianego, m.in. studentów, specjalistów ochrony zdrowia, dziennikarzy.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/sm2024/index/krok-2?

Dodatkowe informacje o Konferencji znajdziesz na stronie: https://app.evenea.pl/event/sm2024

Zachęcamy także do śledzenia niniejszej strony oraz profili Fundacji w social mediach. W najbliższych tygodniach będzie publikować bardziej szczegółowe informacje o Konferencji.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies